9 سازنده برتر اینفوگرافیک سال 2021

infographic presenting our top 9 infographic makers!

 

اینفوگرافیک ها همه جا هستند. آنها در اینترنت به ویژه در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب هستند و جذابیت آنها کاملاً مشهود است: اینفوگرافیک فشردن بسیاری از اطلاعات را به یک تصویر سرگرم کننده و آسان برای خواندن آسان می کند. مانند هر طراحی ، اینفوگرافی سفارشی با طراحی حرفه ای بهترین نتیجه را به شما می دهد. اما اگر تجارت شما تازه شروع شده باشد ، بودجه شما برای چیزی مانند طراحی اینفوگرافیک ممکن است کم باشد. اینجاست که سازندگان اینفوگرافی وارد می شوند.

  • در حالی که سازندگان اینفوگرافیک محدودیت های خود را دارند ، می توانند یک راه حل سریع و آسان برای نیازهای طراحی اینفوگرافیک شما باشند. در اینجا ما 9 سازنده برتر اینفوگرافیک 2021 را برای کسانی که به یک راه حل ارزان قیمت اینفوگرافیک نیاز دارند ، لیست کرده ایم.

چه چیزی اینفوگرافی خوب را ایجاد می کند؟


اینفوگرافی چیزی فراتر از یک گرافیک است که برخی اطلاعات روی آن است. این یک نمایش واضح از داده ها است که از یک پایان نامه پشتیبانی می کند ، به نوعی مانند یک نسخه تصویری از مقاله – اما سرگرم کننده و آسان برای اسکن. اینفوگرافیک به خوبی طراحی شده:

با نام تجاری
زیبا و دل انگیز
اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد
اطلاعات را به صورت منطقی ارائه می دهد
قابل اشتراک گذاری

مفهوم نمایش داده ها به صورت بصری به هزاران سال قبل برمی گردد ، با نقاشی های غاری که منابع محلی موجود را به تصویر می کشید ، شروع می شود. اطلاعات مدرن اینفوگرافیک چند صد سال پیش است ، یکی از اولین اینفوگرافیک های جامع که از نمودارها و نمودارها برای نشان دادن تعداد و دلایل مرگ های هر ساله در جنگ کریمه استفاده می کرد ، از فلورانس نایتینگیل اعتبار گرفت.

درصورت نیاز به برقراری ارتباط واضح ، م effectivelyثر و جذاب با داده ها ، این کار را با اینفوگرافی انجام دهید. در حالت ایده آل ، شما یک طراحی سفارشی و چشم نواز می خواهید اما هنوز هر کارآفرین یا تجارت کوچک توانایی استخدام یک طراح را ندارد. اگر به نظر شما می رسد ، توصیه می کنیم یک سازنده اینفوگرافیک آنلاین را امتحان کنید ، قیمت بسیار پایین تر است.

بنابراین ، ما 9 بهترین سازنده اینفوگرافیک را با توجه به قیمت ، عملکرد و سهولت استفاده در اینترنت در اینترنت جمع آوری کرده ایم. بدون نگرانی بیشتر ، در اینجا یافته های ما است.

در اینجا 9 سازنده برتر اینفوگرافی وجود دارد:

بوم
Canva یکی از شناخته شده ترین سازندگان گرافیک موجود است. آنها الگوهایی برای همه چیز دارند – شامل اینفوگرافیک ها. Canva در بین افراد غیر طراح محبوب است زیرا ایجاد گرافیک های زیبا را بسیار آسان می کند.

با برنامه ریزی شبکه های اجتماعی و گزینه های مختلف (متحرک و غیر متحرک) مختلف ، Canva احساس می کند که به طور خاص برای رسانه های اجتماعی ساخته شده است. این تنها سازنده اینفوگرافیک نیست که طیف وسیعی از قالب ها را برای سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی قالب بندی می کند – در واقع اکثر آنها این کار را انجام می دهند – اما قطعاً احساس می کنم ارسال پیام به رسانه های اجتماعی در اینجا تمرکز اصلی است. این به ویژه برای کاربران Enterprise که از ویژگی هایی مانند فضای ذخیره سازی نامحدود و ابزار گردش کار داخلی استفاده می کنند ، بسیار مشهود است.

Canva همچنین یک کتابخانه کامل از محتوای آموزشی شامل آموزش ، پست وبلاگ و دوره های کامل – همه به صورت رایگان ارائه می دهد.

فضای ذخیره سازی ابری: 5 گیگابایت برای کاربران رایگان ، 100 گیگابایت برای کاربران حرفه ای ، نامحدود برای کاربران سازمانی
زیر مجموعه های زیادی برای الگوهای اینفوگرافیک ، مانند اینفوگرافی های خیریه ، اینفوگرافی های آموزشی و رزومه های اینفوگرافیک
منفی ها
بسیاری از تصاویر و ویژگی های جذاب فقط به کاربران پرداخت می شود
بدون الگو / طرح دستی یا پیشنهادی
عناصر طراحی کاملاً عمومی هستند
الگوی اینفوگرافیک در یک اندازه ارائه می شود. شما همیشه می توانید از ابتدا در یک پروژه با اندازه سفارشی اینفوگرافی ایجاد کنید ، اما اگر پیشنهادهای الگویی را می خواهید ، باید با اندازه از پیش تعیین شده Canva مطابقت داشته باشید
انتقام جویی
Venngage خود را به عنوان “سازنده رایگان اینفوگرافیک” تبلیغ می کند. اما این کمی نام غلط است – آنها نه تنها سازنده رایگان اینفوگرافیک هستند و نه هر آنچه را که به صورت رایگان دریافت کرده اند ارائه می دهند.

مانند دیگر سازندگان اینفوگرافیک ، Venngage موارد دیگری غیر از اینفوگرافیک ارائه می دهد. همچنین می توانید با استفاده از Venngage ، بروشور ، ارائه ، گزارش و انواع دیگر محتوای بصری ساکن تهیه کنید.

برای کمک به شما در دستیابی به طراحی اینفوگرافیک مورد نظر خود ، Venngage جلسه خود را با پرسیدن س likeالاتی از جمله اینفوگرافیک برای چه کاری و یا برای یک پروژه شخصی ، حرفه ای یا مدرسه آغاز می کند. سپس ، دقیقاً مانند برخی از تولیدکننده های آرم ، از بین چند نمونه اینفوگرافیک انتخاب می کنید تا سبکی را که بیشتر دوست دارید تعیین کنید. پس از انجام این کار ، مجموعه ای از الگوها به شما پیشنهاد می شود که صادقانه ، کاملاً عمومی احساس می شوند. شما یکی را انتخاب می کنید و به کار می پردازید. اگر با سازنده اینفوگرافیک آنها آشنایی ندارید ، در این مرحله گزینه پیاده روی سریع را نیز پیدا می کنید.

حدود قیمت
رایگان

حق بیمه: 19 دلار در ماه

تجارت: 49 دلار در ماه

شرکت: قیمت سفارشی

راحتی در استفاده
بسیار آسان – هنگامی که از سازنده رایگان اینفوگرافیک استفاده می کنید ، Venngage کارهای زیادی را برای شما انجام می دهد و الگوهایی را که ممکن است دوست داشته باشید پیشنهاد می دهد ، سپس از طریق فرایند طراحی کمک می کند.

طرفداران
بسیاری از آیکون ها ، عکس ها ، نقشه ها و حتی عناصر رسانه ای مانند فیلم ها را می توانید انتخاب کنید
الگوهای اینفوگرافیک به دسته های واضحی مانند آماری ، جدول زمانی و روند تقسیم می شوند
منفی ها
گزینه های اندازه صفحه به نوعی محدود هستند
اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید ، علامت های سفید روی طرح های خود استفاده کنید
کاربران رایگان ، مگر اینکه به عنوان دانشجوی K-12 ثبت نام کنند ، نمی توانند اینفوگرافیک خود را بارگیری کنند
کاربران Premium گزینه های زیر را برای قالب های فایل قابل بارگیری دارند: PDF ، PNG و PNG HD. کاربران تجاری این PDF به علاوه Interactive را دریافت می کنند
اینفوگرام
Infogram یکی دیگر از سازندگان اینفوگرافیک است که مواردی غیر از اینفوگرافیک ارائه می دهد. دو گزینه منحصر به فرد پیشنهادی Infogram که در بسیاری دیگر از سازندگان اینفوگرافیک پیدا نخواهید کرد ، نقشه ها و گزارش ها است. فراتر از اینها ، می توانید تصاویر کوچک ، داشبورد ، پوسترها ، اسلایدها ، عناوین ایمیل و پست های رسانه های اجتماعی در Youtube ایجاد کنید.

مانند Venngage ، شما با پاسخ دادن به س questionsالات مربوط به نوع استخدام خود شروع می کنید. باز هم ، این شما را به سمت الگوهای پیشنهادی سوق می دهد که تا حدی با پاسخهایی که ارائه داده اید مطابقت دارند ، اما همه آنها بسیار قابل تنظیم هستند که احتمالاً در نهایت دور از پیشنهادات هستید.

حدود قیمت
رایگان

طرفدار: 19 دلار در ماه

تجارت: 67 دلار در ماه

تیم: 149 دلار در ماه

تصدی: متفاوت است

راحتی در استفاده
آسان

طرفداران
شما می توانید نمودارها ، نقشه ها و گزارش های سفارشی ایجاد کنید – نه چیزی که در بیشتر سازندگان اینفوگرافیک پیدا خواهید کرد
رسانه ها را از منابع مختلفی در اینفوگرافیک خود ادغام کنید ، مانند Youtube و Google Drive
به راحتی داده ها را از منابعی مانند Microsoft SQL ، Google Analytics و Oracle در اینفوگرافیک خود ادغام کنید
اگر به دنبال سازنده اینفوگرافیک متمرکز بر اینفوگرافیک های سنگین داده هستید ، با اینفوگرافی همراه باشید
کنترل های بصری پاک و شفاف
اگر در سطح حرفه ای ، تجاری یا تیمی کاربر پولی هستید ، می توانید اینفوگرافیک خود را به صورت PNG ، JPG ، PDF یا MP4 بارگیری کنید. کاربران سازمانی این موارد را به علاوه توانایی صادرات فایل های HTML را دارند
منفی ها
فقط در دسک تاپ موجود است
در نسخه رایگان ، گزینه های زیادی برای انتخاب ندارید
عکس های سهام به ویژه احساس سهام در عکس احساس می شوند. نگاهی بیندازید و منظور ما را ببینید
کاربران رایگان می توانند محتوای خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند ، اما نمی توانند آن را بارگیری کنند
PicMonkey
PicMonkey برای افرادی است که:

طراحی اینفوگرافی برای مشتریان
طراحی اینفوگرافیک برای ارسال منظم برای مارک های خودشان
به این دلیل که PicMonkey سازماندهی طرح های شما را آسان می کند. اگر قصد استفاده از عکس افراد در اینفوگرافیک خود را دارید ، PicMonkey نیز یک انتخاب عالی است زیرا دارای ابزاری منحصر به فرد برای لمس است که ایجاد تغییرات زیبایی مانند سفید کردن دندان ها و صاف کردن پوست را امکان پذیر می کند. همچنین می توانید فریم هایی را به پروژه های خود اضافه کنید تا ظاهری رسمی تر داشته باشند.

https://99designs.com/blog/design-resources/best-infographic-makers/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.