چگونه می توان از گرفتن وقت استراحت جلوگیری کرد

ما جامعه خود را دوست داریم!

این یک چیز است که کارمندان در مطمئنا می توانند در مورد آن توافق کنند. جامعه طراحان فوق العاده با استعداد و متنوع ما همان چیزی است که باعث می شود طراحان چنین شرکتی رو به جلو باشند. با این حال ، یک جنبه از حمایت جامعه وجود دارد که ما همیشه از رسیدگی به اختلافات طراح لذت نمی بریم.

از آنجا که ما همه شما را بسیار دوست داریم ، در اینجا چند توصیه داخلی در مورد روش های اساسی جلوگیری از بهم خوردن مشکل و خطر تعلیق حساب وجود دارد.

1. با قوانین ما دوستانه رفتار کنید (حتی اگر فکر می کنید از قبل آنها را می دانید)
چه سالها اینجا بوده اید یا چند هفته پیش به آن پیوسته اید ، خود را در مورد اساسی ترین قوانین ما آگاه کنید. برای بررسی کامل به بخش راهنمای ما مراجعه کنید.

در اینجا چند مورد برای شروع شما آورده شده است:

طرز رفتار طراح
مفاهیم عمومی و عمومی آرم
2. بدانید که چه موقع هنرهای مجاز مجاز است و مجاز نیست.
استوک یا کلیپ آرت هرگز در مسابقات آرم ، دکمه / نماد یا تصویر پذیرفته نمی شود! ما نمی توانیم به شما بگوییم که چند طراح به دلیل این که قوانین ما را نخوانده اند به این دلیل معلق می شوند. اگر هنر ذخیره کنید و چند تغییر کوچک انجام دهید ، ما شما را معلق خواهیم کرد.

موجودی سهام در طرح های تی شرت مجاز است ، اما شما باید هنگام ارائه طرح خود با ارائه یک لینک معتبر آن را اعلام کنید.

 

خط مشی تصویر و کلیپ هنری

آیا می توانم از Wingdings یا فونت های نماد دیگر در طراحی خود استفاده کنم؟
3. قبل از اینکه گزارش به ما برسد ، ورود خود را پس بگیرید (اگر می دانید یک قانون را نقض کرده اید)
اگر می دانید که قانونی را نقض کرده اید و شواهد واضحی از آن وجود دارد ، پس آن را به عنوان یک درس آموخته شده به راحتی وارد کنید و مطالب خود را پس بگیرید. اگر این مسئله به 99 طراحی برسد ، به دلیل شکستن سیاست های ما ، به حالت تعلیق در خواهید آمد.

4- به طراحان دیگر در صفحه مسابقه حمله لفظی نکنید.
ما تحقیر و توهین به زبان را تحمل نمی کنیم و اگر سطح حرفه ای بودن را با دیگران حفظ نکنید ، قطعاً از ما می شنوید. اگر احساس می کنید طراح دیگری کار شما را کپی کرده یا از سهام به صورت نامناسب استفاده می کند ، لطفاً گزارش مناسبی را ارائه دهید.

99designs.com/blog/tips/designer-disputes-how-to-avoid-getting-a-time-out-from-99designs/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.