9 گزینه Canva برای ناخن زدن به طرح های DIY شما

Canva alternatives

 

اگر شرکت شما تازه کار خود را آغاز کرده است ، ممکن است نتوانید هزینه زیادی صرف کنید و به دنبال گزینه های طراحی سریع و آسان DIY هستید. اینجاست که ابزارهای طراحی آنلاین به کار شما می آیند. و Canva گزینه بسیار خوبی است. این ابزار طراحی گرافیک دوست داشتنی در ساخت محتوای بصری دیجیتالی تقریباً مورد توجه قرار می گیرد – استفاده از آن با قیمت های مناسب ، قیمت های مقرون به صرفه ، قالب های آماده – اما گزینه های Canva زیادی وجود دارد که ارزش بررسی را نیز دارد.

شاید شما به دنبال الگوهای مختلف هستید ، یا نمی خواهید هزینه ویژگی های برتر را پرداخت کنید ، یا شاید می خواهید دستکاری عکس بیشتری انجام دهید. به هر دلیلی که باشید ، ارزش دارد که به رقبای Canva بپردازید تا ببینید آیا ابزار طراحی DIY بهتری برای شما وجود دارد یا خیر.

در زیر ، بسته به نیاز شما ، در 9 گزینه برتر Canva غوطه ور می شویم. برخی از آنها در طراحی شبکه های اجتماعی ، ویرایش عکس یا اینفوگرافیک تخصص دارند ، برخی دیگر همه کاره هستند. نگاهی به جوانب مثبت ، منفی و توصیه های هر یک بیندازید تا بهترین تناسب را برای شما پیدا کند.

بهترین گزینه ها برای Canva کدامند؟

پابلو
آسان
Adobe Spark
پیکتوچارت
شابلون
دسیگنر
کریلو
اسنپا
BeFunky
1. پابلو

گزینه های Canva: پابلو
گزینه های Canva: پابلو
از Buffer ، برنامه ای که به تبحر خود در شبکه های اجتماعی معروف است ، ابزاری برای طراحی گرافیک که به طور خاص در رسانه های اجتماعی تهیه می شود ، ارائه می شود. پابلو الگوهایی را ارائه می دهد که قبلاً برای پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی به انتخاب شما در نظر گرفته شده است ، بنابراین شما هرگز مجبور نیستید ابعاد تصویر خود را دوباره بررسی کنید یا نگران جدا شدن قطعات خوب باشید. این فقط یک مسیر مستقیم برای ارسال در کدام رسانه های اجتماعی را فقط با چند کلیک دارد.

از مزایای دیگر می توان به پسوند Chrome اشاره کرد که به شما امکان می دهد هر تصویری را که بصورت آنلاین در پابلو مشاهده می کنید ، باز کنید ، بدون ذکر گزینه های چاپی گسترده – که برای گرافیک شبکه های اجتماعی مناسب است. این ناگفته نماند ، اما یکپارچه سازی یکپارچه با Buffer برای برنامه ریزی اولیه نیز وجود دارد.

قیمت گذاری
رایگان
طرفداران
ساده برای استفاده از شبکه های اجتماعی
افزونه Chrome برای ویژگی های اضافی
عالی برای تایپوگرافی
منفی ها
فقط به رسانه های اجتماعی پاسخ می دهد – خارج از پست های رسانه های اجتماعی چیز زیادی برای کار وجود ندارد
توصیه می شود اگر
شما یک گزینه Canva به طور انحصاری برای گرافیک شبکه های اجتماعی می خواهید

2. ایزیل

گزینه های Canva: آسان
گزینه های Canva: آسان
کشیدن ، رها کردن ، طراحی: شعار آنها بهترین توصیف را دارد. Easyil واقعاً به ویرایشگر سبک کشیدن و رها کردن خود متمایل می شود و طراحان آماتوری را که نمی خواهند میانبرهای پیچیده و کلیدهای میانبر را یاد بگیرند ، هدف قرار می دهد. اگرچه این روش ساده ممکن است طراحان جزئی گرا را خاموش کند ، اما اگر به دنبال سریع و آسان هستید ، Easyil ابزاری عالی برای شماست.

طرح رایگان کاملاً محکم است ، اما برای دسترسی به بیشتر الگوها و برخی ویژگی های خاص مانند عملکرد تیم ، PNG های شفاف یا انیمیشن ، مجبورید از یک برنامه پولی استفاده کنید.

قیمت گذاری
طرح رایگان
Easyil Plus (7.50 دلار در ماه)
Easyil Edge (59 دلار در ماه)
طرفداران
حتی طرح رایگان دارای تعداد زیادی الگو و عکس سهام برای انتخاب است
کاربر پسند؛ استفاده و یادگیری بسیار آسان است
منفی ها
بسیاری از چیزهای خوب پشت یک دیوارپوش قفل شده اند
توصیه می شود اگر
شما سبک کشیدن و رها کردن ساده را به رابط های پیشرفته تر اما وقت گیر ترجیح می دهید

3. Adobe Spark

گزینه های Canva: Adobe Spark
گزینه های Canva: Adobe Spark
Adobe Spark به عنوان بخشی از خانواده Adobe ، یکی از معروف ترین گزینه های Canva است. اما در مقایسه با محصولات خواهر ، Spark یکی از “آسان استفاده ها” است – فاصله زیادی از منحنی های بزرگ یادگیری Adobe Photoshop یا Illustrator دارد. اما ساده ترین محصول Adobe کاملاً ساده نیست. هنوز یک برنامه قوی است و برای آن توصیه می کنیم از آن در رایانه رومیزی یا لپ تاپ به جای دستگاه تلفن همراه استفاده کنید.

در سمت روشن ، Spark با مزایای داخلی مانند کتابخانه قابل توجهی برای الگوها ، آیکون های برداری ، بوم رسانه های اجتماعی پیش بینی شده و فونت های زیبا ارائه می شود. این همان چیزی است که شما با هزینه اشتراک ماهیانه پرداخت می کنید.

قیمت گذاری
شروع کننده (رایگان)
فردی (9.99 دلار در ماه)
تیم (19.99 دلار در ماه)
طرفداران
هزاران الگو و آیکون برداری رایگان و پولی
گزینه های عالی چاپی
عملکرد تیم (با برنامه تیم پرداخت شده)
منفی ها
نسخه تلفن همراه با رابط کاربری دقیق کمی دست و پا گیر است
نمی تواند با برنامه رایگان کار زیادی انجام دهد
توصیه می شود اگر
شما هرگز از محصولی Adobe که دوست نداشتید استفاده نکرده اید

4. پیکتوچارت

گزینه های Canva: پیکتوچارت
گزینه های Canva: پیکتوچارت
Piktochart یک ابزار طراحی گرافیک تخصصی است که در تجسم داده ها تخصص دارد. به عبارت دیگر ، این کار عمدتا برای گزارش ها ، ارائه های تجاری ، نمودارها و اینفوگرافیک ها است. بسیاری از موارد ضروری مانند سایر گزینه های Canva مانند کتابخانه الگوی بزرگ و رابط کشیدن و رها کردن را دارد. با این وجود ، اگر کاری را انجام دهید که از نظر داده سنگین باشد ، ممکن است ویژگی های آن را فاقد بدانید.

طرح رایگان نسبتاً ضعیف است و فقط به پنج تصویر اجازه می دهد و آنها را با آرم واترمارک خود حک می کند. اگر می خواهید به طور جدی از آن استفاده کنید ، انتظار پرداخت یک برنامه پولی را دارید ، اما با توجه به کمترین برنامه پرداختی حدود 30 دلار ، دقیقاً ارزان نیست.

قیمت گذاری
رایگان
طرفدار (29 دلار در ماه)
تیم (99 دلار در ماه)
طرفداران
برای تجسم داده نمی توان ضرب و شتم کرد
برنامه های پرداخت شده دارای ویژگی ها و الگوهای زیادی هستند
منفی ها
گران است ، به علاوه برنامه رایگان قابل اجرا نیست
برای هر تصویری که مربوط به داده نباشد ، کمرنگ است
توصیه می شود اگر
نیازهای گرافیکی شما بیشتر مربوط به داده ها ، آمار و گزارش است

5. استنسیل

گزینه های Canva: استنسیل
گزینه های Canva: استنسیل
از بین تمام رقبای Canva ، استنسیل سرسخت ترین است. با رابط کاربری راحت و کتابخانه الگوی سخاوتمندانه ، شبیه ترین نمونه به Canva است ، اما حتی برخی از ویژگی ها را نیز دارد که Canva از آن برخوردار نیست (به عنوان مثال ، Stencil برای نقل قول از بخش های معروف دارای بخش نقل قول است).

استنسیل همچنین دارای 3.1 میلیون نماد قابل توجه در کتابخانه خود و همچنین تأکید بر سرعت برای طراحی سریع است. نکته منفی بارز ماهانه است

محدودیت – حتی برنامه Pro پولی نیز هر ماه 50 تصویر ذخیره می کند.

قیمت گذاری
رایگان
طرفدار (9 دلار در ماه)
نامحدود (12 دلار در ماه)
طرفداران
مقرون به صرفه و موثر
کتابخانه عظیمی از الگوها ، تصاویر سهام و آیکون ها
کاربر پسند
ویژگی های منحصر به فرد مانند بخش نقل قول
تغییر اندازه تصویر ایجاد پست در شبکه های اجتماعی را آسان می کند
منفی ها
همه برنامه ها به جز گران ترین ، محدودیتی در میزان تصاویری که می توانید ایجاد کنید دارند
توصیه می شود اگر
شما استفاده از Canva را دوست دارید و فقط باید ماهانه مقدار مشخصی تصویر ایجاد کنید

6. دسیگنر

گزینه های Canva: دسیگنر
گزینه های Canva: دسیگنر
Desygner جنبه “آسان برای استفاده” Canva را دارد و با آن کار می کند. همه چیز برای پذیرایی از طراحان آماتور و بار اول تنظیم شده است – در شعار آنها “یک ابزار طراحی گرافیک برای غیر طراحان” است. آنها تحقق بخشیدن به آن هدف تحسین برانگیز ، و بدون از بین بردن بسیاری از ویژگی های خنگ همه چیز پایین. در واقع ، آنها الگوها و تصاویر سهام قابل استفاده بیشتری نسبت به سایر رقبای Canva دارند.

این ممکن است مناسب ترین کاربر برای گزینه های Canva باشد. به عنوان یک برنامه طراحی ساده ، Desynger روی دستگاه های تلفن همراه بسیار خوب کار می کند ، بنابراین برای مسافرت ایده آل است. مزیت جالب دیگر این است که شما می توانید PDF ها را بدون زحمت ویرایش کنید ، که در صورت نیاز بیشتر به درد شما می خورد. این همچنین دارای قیمت رقابتی است ، که از طریق و از طریق آن به یک ابزار طراحی DIY جامد تبدیل می شود.

قیمت گذاری
رایگان
طرفدار + (4.95 دلار در ماه)
تصدی (سفارشی)
طرفداران
هزاران الگو ؛ صدها هزار تصویر سهام
رابط کاربری بسیار کاربرپسند و آسان برای استفاده
استفاده از آن در دستگاه های تلفن همراه آسان و ساده است
ویرایش PDF ها
ارزان
منفی ها
سادگی آن به قیمت ویژگی های پیشرفته تر است
توصیه می شود اگر
شما سبک طراحی سریع و آسان را به سبک دقیق و طولانی ترجیح می دهید

7. کرلو

گزینه های Canva: Crello
گزینه های Canva: Crello
کاری که Crello به خوبی انجام می دهد این است که بین یک رابط ساده برای مبتدیان و ویژگی های پیشرفته تر برای متخصصان فاصله دارد. “Goldilocks” گزینه های Canva ، تمام اصول اولیه را دارد ، با صدها هزار قالب و قابلیت استفاده برای مبتدیان مناسب است. اما مزیت اصلی Crello چیزی نیست که با Canva مشترک باشد ، بلکه تفاوت آن است.

Crello چند ویژگی منحصر به فرد ارائه می دهد که آن را از سایر رقبای Canva متمایز می کند. واضح ترین این است که شما می توانید انیمیشن را انجام دهید ، حتی بدون تجربه قبلی. نکته منفی این است که شما احتمالاً مجبور خواهید بود طرح پرداخت شده را خریداری کنید ، زیرا این برنامه رایگان بارگیری با علامت های آبی را محدود کرده است.

قیمت گذاری
شروع کننده (رایگان)
طرفدار (9.99 دلار در ماه)
طرفداران
ترکیبی کامل از ویژگی های پیشرفته و ساده
مقرون به صرفه
یکی از معدود گزینه های Canva که از انیمیشن پشتیبانی می کند
منفی ها
طرح رایگان با مارک های آبی و محدودیت های دانلود بسیار مورد نظر است
توصیه می شود اگر
شما تازه در طراحی هستید اما واقعاً می خواهید پیشرفت کنید – Crello مانند یک ابزار طراحی گرافیکی با چرخ های آموزش است

8. اسنپا

گزینه های Canva: Snappa
گزینه های Canva: Snappa
Snappa با توجه به بازاریابان و متخصصان بازرگانی ، همان آهنگ قدیمی را می خواند که به عنوان ابزاری برای افرادی که نمی دانند چگونه طراحی کنند ، یک ابزار طراحی است. این قابلیت استفاده آسان و منحنی یادگیری سریع را دارد ، اما با این وجود تمام ویژگی های مورد نیاز شما را فراهم می کند. برخی حتی آن را به عنوان یک فتوشاپ سبک وزن تصور می کنند.

هر چند نکات منفی فنی وجود دارد. مانند تمام ابزارهای ذکر شده در این مقاله (از جمله Canva) ، Snappa فقط از گرافیک شطرنجی استفاده می کند و از بردار پشتیبانی نمی کند. فقط می توانید با JPG یا PNG صادرات داشته باشید و جلوه های بصری مانند انیمیشن را فراموش نکنید. هیچ اقدامی برای ذخیره خودکار یا واگرد انجام نمی شود. برنامه رایگان کاملاً منطقی است ، اگرچه محدودیت 3 بارگیری در ماه می تواند ناامید کننده باشد.

قیمت گذاری
شروع کننده (رایگان)
طرفدار (10 دلار در ماه)
تیم (20 دلار در ماه)
طرفداران
درک آن برای افراد تجار به اندازه کافی آسان است. به اندازه کافی برای افراد تجار پیشرفته است تا بتواند از آن استفاده خوبی کند
منفی ها
بدون ذخیره خودکار
بدون اقدام واگرد
بدون گرافیک برداری
بیش از 3 بارگیری در ماه نیست ، مگر اینکه به Premium ارتقا دهید
توصیه می شود اگر
شما گرافیک زیادی برای ساخت دارید و فرمت های فایل بسیار ناچیز است

9. BeFunky

گزینه های Canva: BeFunky
گزینه های Canva: BeFunky
BeFunky به همان اندازه یک نرم افزار ویرایش عکس است تا نرم افزار طراحی گرافیک. در سه حالت اصلی ویرایشگر عکس ، سازنده کلاژ و طراح گرافیک اجرا می شود. جذابیت اصلی آن باز کردن درهای دستکاری عکس برای افراد روزمره است – از همان قابلیت کشیدن و رها کردن استفاده می کند که ویرایش عکس ها را برای اولین بار آسان می کند.

BeFunky اگر بخواهید عکس های خود را قبل از بارگذاری سبک کنید ، عالی است ، اما برای ایجاد طرح های اصلی نیز به خوبی کار می کند. تأثیرات آن بیشتر از سایر گزینه های Canva است و حتی اگر برای باز کردن قفل همه آنها باید هزینه کنید ، موارد موجود در طرح رایگان ممکن است برای نیاز اکثر افراد کافی باشد (اگرچه کاربران رایگان نیز باید با تبلیغات سر و کار داشته باشند). با این حال ، همه این ویژگی ها باعث می شود که یادگیری آن نسبت به Canva و همتایان کاربرپسند آن کمی پیچیده باشد.

قیمت گذاری
رایگان
BeFunky Plus (4.99 دلار در ماه)
طرفداران
بهترین ویرایش عکس / دستکاری گزینه های Canva
طرح رایگان سخاوتمندانه
بسیاری از ویژگی ها و جلوه های بازی با آنها
منفی ها
به اندازه کاربر تغییر پذیر نیست

بومی کانوا ؛ منحنی یادگیری کمی طولانی تر
طرح رایگان دارای تبلیغات است
توصیه می شود اگر
گرافیک شما از تعداد زیادی عکس استفاده می کند

آیا ابزارهای طراحی DIY مناسب شما هستند؟

اگر طراحی های DIY شما خیلی به چشم نیاید ، چه می کنید؟ ابزارهای DIY مانند Canva گزینه های عالی برای ایجاد گرافیک ساده هستند ، اما در برخی از مراحل سفر ممکن است نیاز به یک طراحی سفارشی فراتر از مهارت طراحی خود داشته باشید.

یک گزینه برای Canva وجود دارد که ما هنوز به آن اشاره نکردیم: استخدام یک طراح حرفه ای برای ایجاد طرح شما. هر چقدر ابزار طراحی گرافیک آسان باشد ، برای ساختن تصاویری م effectiveثر هنوز به کمی دانش و خلاقیت در طراحی نیاز دارید. بعضی اوقات بهتر است فقط یک متخصص را استخدام کنید تا بهترین کار را انجام دهد.

گزینه های Canva: 99 طراحی
جایگزینی برای طراحی DIY: 99 طراحی
این جایی است که سیستم عامل های طراحی گرافیک وارد می شوند.

در یک پلت فرم طراحی مانند 99designs به راحتی می توانید طراح گرافیکی متناسب با نیازهای خود پیدا کرده و استخدام کنید. جامعه 99designs شامل طراحان مستقل متناسب با هر سلیقه ، سبک ، مهارت یا هدف تجاری است. اگر به چیزی طراحی شده نیاز دارید – اعم از آرم ، اینفوگرافیک ، برچسب ، وب سایت ، آگهی تبلیغاتی یا تبلیغات آنلاین – همیشه می توانید کار طراحی خود را به یک حرفه ای بسپارید. نحوه کار آن در اینجا است.

طرفداران
به جای اینکه خودتان این کار را انجام دهید ، از تخصص حرفه ای یک طراح مستقل استفاده کنید
راه اندازی یک مسابقه طراحی به شما امکان می دهد ده ها مفهوم از چندین طراح را ببینید
شما طرح های کاملاً سفارشی دریافت خواهید کرد – هیچ الگویی در چشم نیست
شما صاحب حق چاپ قانونی کامل بر روی تصاویر هستید
منفی ها
گران تر از گزینه های DIY
توصیه می شود اگر
شما می خواهید یک طراح متخصص ایده های اولیه شما را بهبود ببخشد
شما در حال برنامه ریزی یک استراتژی بلند مدت برای نام تجاری هستید ، در این صورت آرم ها و تصاویر با طراحی حرفه ای یک سرمایه گذاری ارزشمند است
شما واقعاً نمی خواهید خود را طراحی کنید
گزینه های خود را بدانید

بسیاری از نکات مهم در هنگام طراحی تصاویر برای شرکت شما وجود دارد. چه ترجیح دهید آنها را خودتان ایجاد کنید و چه از یک متخصص حرفه ای استفاده کنید ، مهم است که گزینه های خود را بدانید. در رویکرد خود عمل گرا باشید ، گزینه ای را که مناسب شما است انتخاب کنید و از اینکه برند خود را از رقبا بالاتر ببرید لذت ببرید.

https://99designs.com/blog/design-resources/canva-alternatives/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.