مقایسه 7 بهترین سازنده وب سایت رایگان: کدام یک برای شما مناسب است؟

Best free ecommerce website builders

چه چیزی بهتر از سازندگان وب سایت کاربر پسند برای کمک به صاحبان مشاغل برای اولین بار؟ پاسخ این است: سازندگان وب سایت رایگان.

افرادی که بیشتر به سازندگان وب سایت احتیاج دارند نیز افرادی هستند که هزینه زیادی ندارند. اگر روحیه DIY دارید ، اما پول لازم برای پس انداز ندارید ، سازندگان وب سایت رایگان به شما اجازه می دهند بدون سرمایه گذاری ، سایت خود را به همان شکلی که می خواهید ایجاد کنید. س isال این است که ، از بین همه سازندگان وب رایگان که وجود دارند ، به ویژه کدام یک برای شما بهترین است؟

در این راهنما ، بهترین سازندگان وب سایت رایگان در آنجا را به همراه جوانب مثبت ، منفی و افرادی که به آنها توصیه می شود مرور می کنیم. اما ابتدا نگاهی به بخش بعدی بیندازید تا ببینید آیا یک وب ساز همان چیزی است که شما نیاز دارید.

آیا سازندگان وب سایت رایگان می توانند به شما کمک کنند؟

وب سایت ساز چیست؟ به طور معمول ، آنها نرم افزارها یا برنامه هایی هستند که به کاربران بی تجربه اجازه می دهند تا با استفاده از الگوها یا موضوعات پیش ساخته ، وب سایت های فعال ایجاد کنند. دامنه سفارشی سازی آنها متفاوت است – بعضی از آنها به طور ساده صفحات دیگ بخار را پر می کنند ، در حالی که دیگران بیشتر یک بوم خالی هستند.

اگرچه آنها از نظر کیفیت وب سایت نمی توانند با طراحان وب حرفه ای رقابت کنند ، اما هدف آنها فراهم کردن راحتی ، سرعت و / یا قیمت پایین است. منظور آنها به عنوان دستی برای مشاغل اولی است ، یا در غیر اینصورت یک جایگزین سریعتر و ارزان تر برای صاحبان مشاغل کوچک است.

از بین تمام راه های طراحی وب سایت ، سازندگان وب سایت آسان ترین یا بهتر از آن هستند. اگر وب سایتی کاملاً پیکسلی و منحصر به فرد و دارای مارک تجاری می خواهید ، ممکن است بخواهید برای بدست آوردن یک وب سایت حرفه ای به دنبال گزینه های دیگر باشید. اما اگر چیزی سریع و آسان بخواهید که روز گذشته به دلیل آن انجام شود ، یک سازنده وب سایت بهترین شرط شماست.

اما سازندگان وب سایت رایگان در کجا قرار می گیرند؟ وب سازندگان رایگان همان راحتی را دارند ، اما بدون هیچ گونه هزینه ای – حداقل بدون هزینه سنتی. معامله غالباً چیزی مانند تبلیغات اجباری یا مدل فریمیوم است که در آن ویژگی های جذاب بیشتری در پشت دیوارپوش قفل می شوند. با این وجود ، آنها تقریباً به هر کسی توانایی انتشار یک وب سایت فعال و زنده و حتی کمک به راه اندازی را می دهند و این امر باعث محبوبیت آنها در مشاغل جدید می شود.

مطمئناً نمی دانید که آیا یکی از این سازندگان وب سایت رایگان برای شما مناسب است تا زمانی که نگاهی به آنچه در آنجا وجود دارد ، بیاندازید. برای کمک به شما در برقراری این تماس ، هفت سازنده وب سایت رایگان رایگان را در زیر بررسی کردیم.

بهترین سازندگان وب سایت رایگان


1. Webnode
عکس صفحه از وب سایت Webnode
از طریق Webnode
برخی از سازندگان وب سایت رایگان سعی می کنند کاربران را با ویژگی های سفارشی سازی اضافی فریب دهند ، اما Webnode به روش دیگری تمایل دارد: طراحی وب سریعتر و ساده تر. گرچه نمی توانید وب سایت های پیچیده ای به صورت رایگان ایجاد کنید ، اما می توانید وب سایت های اساسی را فقط در چند دقیقه ایجاد کنید ، و برای وب سایت های موقت و یکبار مصرف برای رویدادهایی مانند عروسی مناسب است.

همانطور که انتظار دارید گزینه های طراحی Webnode سبک است. این بدان معنا نیست که سایت ها خوب به نظر نمی رسند – آنها چنین هستند – اما کاربر گزینه های سفارشی سازی بسیار کمی دارد و سایت های رایگان Webnode برش کوکی بیشتری نسبت به سایت های ایجاد شده با سایر وب سازان رایگان دارند. همچنین در نسخه رایگان فضای ذخیره سازی زیادی وجود ندارد ، بنابراین بهترین کار برای سایت های کوچک است.

طرفداران:

سریع و آسان
فقط یک بنر تبلیغاتی کوچک در پاورقی
موارد منفی:

سفارشی سازی بسیار محدود
فقط 100 مگابایت فضای ذخیره سازی
قالب دامنه رایگان:

your-site.webnode.com
برای توصیه می شود

سایت های یکبار مصرف (به ویژه رویدادها)
سایت های تجاری اصلی یا اوراق بهادار آنلاین
2. سایت 123
عکس صفحه از وب سایت SITE123
از طریق SITE123
SITE123 ادعای خود را “به راحتی آسان ترین سازنده وب سایت” می داند و نام آن کاملاً مناسب است. مانند Webnode ، SITE123 بیشتر از گزینه های سفارشی سازی یا طراحی ، به سرعت و راحتی می رسد. در واقع ، شما نمی توانید الگوی خود را انتخاب کنید. در عوض ، SITE123 بر اساس پاسخ شما به یک نظرسنجی اولیه ، نمونه ای از سرعت نسبت به سبک ، یکی را برای شما انتخاب می کند.

هنوز هم ، اطلاعات زیادی در مورد SITE123 وجود دارد که در مقابل سایر سازندگان وب سایت رایگان ایستادگی می کند. گزارش شده است که از خدمات عالی 24/7 به مشتری برخوردار است ، یک امتیاز عالی برای مبتدیان با سال. آنها با تکرار تعهد خود به کاربردپذیری آسان ، نصب یک کلیک ، کتابخانه رایگان تصاویر سخاوتمندانه و یک دستیار در حال پردازش را برای تولید خودکار سایتی برای شما ارائه می دهند. اگرچه 500 مگابایت فضای ذخیره سازی معمول است ، اما صفحات نامحدود آن معمول نیستند.

طرفداران:

بسیار کاربر پسند
خدمات عالی 24/7 مشتری
الگوی شروع خودکار ایجاد شده است
صفحات نامحدود
موارد منفی:

آزادی خلاقیت بسیار اندک ؛ حتی نمی تواند الگویی را انتخاب کند
دامنه ها به .me ختم می شوند نه .com
قالب دامنه رایگان:

Yourite.site123.me
برای توصیه می شود

کاربرانی که خدمات به مشتری را در اولویت خود دارند
سریع طراحی وب برای من انجام دهید
3. IM خالق
عکس صفحه از وب سایت IM Creator
از طریق IM Creator
IM Creator که قبلاً به عنوان XPRS شناخته می شد ، یکی از سریعترین و آسانترین وب سازان سریع و آسان است. روند طراحی کم و بیش انتخاب الگوی شماست و از آنجا اکثر سایت شما به صورت خودکار تولید می شود. اگرچه این ممکن است کاربرانی را که می خواهند کنترل یا سفارشی سازی بیشتری داشته باشند ناامید کند ، اما برای کاربرانی که چیزی سریع و بدون درد می خواهند ، بسیار عالی است.

این الگوها خود خوب هستند ، و تصاویر بسیار رضایت بخش هستند ، اما ویژگی ها و گزینه های بدون استخوان هستند. آنچه IM Creator به دیگران ارائه نمی دهد این فرصت برای دانشجویان ، هنرمندان و سازمان های غیردولتی است که می توانند یک سایت برتر را به صورت رایگان دریافت کنند – فقط یک برنامه را برای دیدن واجد شرایط بودن ارسال کنید.

طرفداران:

سریعترین و آسانترین
اشتراک به طور بالقوه رایگان برای دانشجویان ، هنرمندان یا NGO ها
اگر نگران طراحی خود هستید ، بیشتر سایت خود را به صورت خودکار تولید می کند
موارد منفی:

ویژگی های استخوان برهنه
سفارشی سازی بسیار کم
قالب دامنه رایگان:

im-creator.com/free/yourname/yoursite
Rec

برای توصیه می شود

دانشجویان ، هنرمندان و NGO ها
کاربرانی که می خواهند حداقل طراحی را انجام دهند
4. ویکس
عکس صفحه از وب سایت Wix
از طریق Wix
یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت رایگان ، Wix به سرعت در حال تبدیل شدن به مارک اصلی ایجاد وب سایت های کوچک است. اگرچه گزینه های پرداخت شده آنها در کارهایی که می توانید انجام دهید بسیار کاربردی بیشتری دارند ، اما گزینه رایگان هنوز بسیار سخاوتمندانه است.

با استفاده از برنامه رایگان ، شما فقط 500 مگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند دارید ، اما این برای وب سایت های اساسی بیش از حد کافی است. اشکال واقعی تبلیغ اجباری است ، اگرچه هزینه کمی برای پرداخت یک سایت زنده برای همیشه رایگان است.

قابلیت استفاده از ویرایشگر از دیگر مزایای Wix است. برای مبتدیان ، آنها یک سیستم پردازشی برای پیشنهاد مضامین یا حتی ایجاد یک الگوی ADI خودکار دارند. این یک صرفه جویی در وقت برای افرادی است که سرعت و چرخش را در اولویت قرار می دهند ، اما همچنین یک مکان مفید برای شروع است ، زیرا بعداً آزاد هستید جنبه های خاص سایت را سفارشی کنید.

طرفداران:

آسان برای استفاده
ویژگی ها و قابلیت های بیشتر از سایر وب سایت سازان رایگان
مفید بودن
بسیاری از موضوعات متنوع
موارد منفی:

تبلیغات اجباری
پس از انتشار سایت خود ، نمی توانید الگوی خود را تغییر دهید
قالب دامنه رایگان:

yourname.wixsite.com/yoursite
برای توصیه می شود

وب سایت های تجارت کوچک
سایت ها یا وبلاگ های نمونه کارها شخصی که سفارشی سازی بیشتر در آنها ترجیح داده می شود
5. غنی
عکس صفحه از وب سایت Weebly
از طریق Weebly
Weebly که رقیب اصلی ویکس است ، گزینه های پیشرفته تری را نسبت به سایر سازندگان وب سایت رایگان در این لیست ارائه می دهد. اگرچه ویژگی های آنها کمتر از Wix است ، اما به طور کلی ویرایشگر سایت Weebly عملکردهای زیادی مشابه Wix دارد ، از جمله رابط کشیدن و رها کردن.

جایی که Weebly درخشان است ، ابزارهای عملی SEO آن است که در نسخه رایگان موجود است. در دستان مناسب ، این گزینه ها می توانند تفاوت ایجاد کنند و یک بستر عالی برای مبارزات گسترده بازاریابی دیجیتال فراهم کنند. این ، همراه با مقیاس پذیری آنها ، Weebly را به گزینه خوبی برای مشاغل کوچک با برنامه های بزرگ تبدیل می کند. متأسفانه ، عملکرد تجارت الکترونیکی آنها فقط برای برنامه های پولی در دسترس است.

طرفداران:

ابزارهای عالی سئو
ویژگی های سفارشی سازی بیشتر از سایر وب سایت سازان رایگان
موارد منفی:

آگهی اجباری
کاملاً مقاوم به اندازه Wix نیست
قالب دامنه رایگان:

yourite.weebly.com
برای توصیه می شود

مشاغل جدی پیش بینی رشد سریع
مشاغل اولویت بندی SEO و کمپین های بازاریابی دیجیتال را دارند
6. جیمدو
عکس صفحه از وب سایت Jimdo
از طریق جیمدو
دریافت یک وب سایت رایگان یک چیز است ، اما دریافت یک وب سایت تجارت الکترونیک رایگان یک چیز دیگر است. خوشبختانه ، جیمدو همه موارد ضروری را برای افتتاح فروشگاه آنلاین (محدود) خود به صورت رایگان ارائه می دهد تا به خرده فروشان آنلاین مشتاق کمک کند تا پاهای خود را خیس کنند.

Jimdo در واقع از نظر ویژگی کمی بیشتر از دیگر وب سایت سازان رایگان ارائه می دهد ، اما تجارت این است که شما فقط می توانید پنج محصول را بفروشید و سایت شما توسط موتورهای جستجو فهرست نمی شود. هنوز هم می توانید پرداخت ها را از طریق PayPal بپذیرید ، نیازی به ذکر نیست که پهنای باند 2 گیگابایت – بیش از حد متوسط ​​برای سازندگان وب رایگان – و 500 مگابایت فضای ذخیره سازی.

طرفداران:

بدون تبلیغات اجباری (فقط پاورقی)
پهنای باند بیشتر از سایر وب سایت سازان رایگان
معاملات تجارت الکترونیکی کامل
موارد منفی:

فقط می تواند پنج محصول را بفروشد
گزینه های محدود طراحی
برای سئو مضر است – سایتهایی که توسط موتورهای جستجو نمایه نشده اند
ویرایشگر سایت مانند سایر سازندگان وب رایگان کاربرپسند نیست
قالب دامنه رایگان:

your-site.jimdosite.com
برای توصیه می شود

اولین بار خرده فروشان آنلاین که می خواهند تا آنجا که ممکن است خطر کمتری داشته باشند
خرده فروشانی که می خواهند محصولات آزمایشی را آزمایش کنند
7. موزلو
عکس صفحه از وب سایت موزلو
از طریق موزلو
اگرچه موزلو بیشتر ویژگی های استاندارد را ارائه می دهد ، اما بیشتر از همه موارد برجسته است گزینه های چند زبانه: Mozello یکی از معدود سازندگان وب سایت رایگان است که به شما امکان می دهد بیش از یک زبان استفاده کنید. بلافاصله ، اگر با مخاطبان چند زبانه سر و کار دارید ، ممکن است Mozello بهترین – یا تنها – گزینه موجود باشد.

ویژگی های دیگر آنها چیز خاصی نیست ، اما به اندازه کافی کافی است. آنها دارای قابلیت تجارت الکترونیکی با حداکثر پنج محصول در برنامه رایگان و یکپارچه سازی PayPal هستند ، اما شما باید هزینه گواهینامه SSL خود را پرداخت کنید. ویرایشگر خود کمی ساده ، با سفارشی سازی محدود ، هرچند برای مبتدیان به اندازه کافی آسان است.

طرفداران:

گزینه های چند زبانه
قابلیت تجارت الکترونیکی
بدون تبلیغات اجباری (فقط پاورقی)
موارد منفی:

هیچ گواهی SSL گنجانده نشده است
فقط می تواند پنج محصول را بفروشد
ویرایشگر ساده
قالب دامنه رایگان:

your-site.mozello.com
برای توصیه می شود

سایتهایی که چندین زبان در آنها در اولویت است
چرا گاهی اوقات پرداخت آن پرداخت می شود

برای غیرطراحان که از وب سازندگان رایگان استفاده می کنند ، تقریباً دو گزینه پیش رو دارید: خودتان طراحی وب را یاد بگیرید یا از نزدیک به الگوها بچسبید. اما اگر یک ایده سایت شگفت انگیز داشته باشید ، اما مهارت های فنی برای زنده کردن آن ندارید ، چه می کنید؟ در این صورت ، شما فقط یک گزینه دارید: کار با یک طراح وب حرفه ای.

طراحان حرفه ای می توانند ایده های شما را بگیرند و سالها تخصص در زمینه طراحی برای به ثمر رسیدن آنها استفاده کنند. شما در نهایت به سایت رویایی خود می رسید ، سفارشی با بهترین تکنیک های طراحی وب.

هنوز مطمئن نیستید که چه راه حل وب مناسب شماست؟ مسابقه زیر را امتحان کنید تا متوجه شوید!

 

https://99designs.com/blog/resources/best-free-website-builders/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *